Vedeți toate site-urile de pariuri sportive
Updated MLS Futures Betting Guide 2021

Ghid de pariuri MLS Futures actualizat 2021

Pandora Hughes ne aduce unghid de pariere la Piața Futures MLS 2021.

Este timpul să vă actualizăm cu actualulPariere MLS Futures.

Începutul târziu al turneului din acest sezon înseamnă că, chiar dacă intrăm în toamnă, mai este încă mult fotbal de jucat înainte de a ajunge laplayoff-urile MLS în noiembrie, iar competiția a fost acerbă în 26a-a ediția acestui turneu în expansiune.

Câștigătorul MLSSports InteractionBetwayBet99
New England6,28 6,006,20
Seattle8,107,507,60
Kansas| ||66910.0011,0010,00
Nashville10,0010,0010,00
Colorado11,0011,0010,00
Orlando12.0011.0011.00
Los Angeles FC13.0015.0012.00
Philadelphia18.0026.0021.00
New York City FC19.0026,0018,00
LA Galaxy22,0021,00 25.00
Minnesota22.0021.0022.00
Montreal24.00| ||70621.0030,00
Portland34,0021,0030,00
DC United35,0034,0035,00
Real Salt Lake42,00|| |71851.0040,00
Vancouver53,0067,0070,00
Columbus54,0051,0050,00
Toronto62,00501.00340,00
Atlanta72,0067,0070,00
San Jose74,0067,0080,00
FC Dallas83,0067,0080,00
Inter Miami94,00101,00100,00
New York Red Bulls108,00101,00100,00
Ch icago164,00151,00150,00
Cincinnati326,00501,00| ||759301.00
Austin432,00501,00450,00
Houston521,00501,00500,00

Verificăalte cote de fotbal chiar aici.

Pe cine favorizează pariorii pentru titlul MLS?

New England Revolution a condus calea pentru cea mai mare parte a sezonului, atât în ​​Conferința de Est cât și total, iar pe măsură ce sezonul intră în ultima treime, Revoluția sunt în continuare favoriți pentru a ridicaCupa MLScu parori.

Finaliștii de patru ori Seattle Sounders sunt aproape în urmă la pariuri, iar pariorilor MLS le este greu să separe Sporting Kansas, Nashville, Colorado Rapids și Orlando City. Câștigătorii de anul trecut, Columbus, par puțin probabil să urmeze și să se claseze în jumătatea inferioară a pariurilor, în timp ce nou-veniți Austin FC rivalizează cu Houston ca echipă cu cea mai slabă cotă.

Sporting Kansas City Pentru a câștiga Cupa MLS
11.00
Betway

Cine este un pariu bun în Est?

În fruntea New England Revolution în Conferința de Est este remarcabil. În ciuda absenței unor jucători cheie la accidentare și a obligațiilor internaționale, aceștia continuă să măcine punctele, iar Scutul Suporterilor este practic în mâinile lor. Singurul nor la orizont este o confruntare relativ dură și dilema dacă să ieșiți din greu pentru recordul de puncte sau să vă relaxați puțin înainte de play-off. Dacă încetinesc, pariorii pot descoperi că sunt disponibili la un preț mai mare mai târziu în toamnă.

În acest moment,cei mai puternici adversari ai lor sunt Nashville . Bărbații în galben au atins o cusătură bogată de formă și se potrivesc pentru aproape oricine din Est. Dacă influența creativă cheie Hany Mukhtar continuă să tragă sforile cu un efect atât de mare, Nashville s-ar putea transforma în candidați în direct la Cupa MLS și chiar acum arată un pariu bun la cote similare cu Orlando, care sunt mult mai puțin de încredere.

Both Philadelphia and DC United have the potential to become serious MLS Cup contenders, but they are running out of time to find consistent form, while neither Columbus nor Atlanta are looking like a good betting option right now.

New England Revolution Pentru a câștiga Cupa MLS
6,28
Sports Interaction

Cum se conturează Occidentul?

Seattle este lider în Occident dar cu patru înfrângeri în ultimele nouă, ei par să scadă puțin, așa căcotele actuale MLS|| |844 are not appealing.

Colorado Rapids a început sezonul într-o formă spectaculoasă, câștigând cinci din primele șapte și au lovit un alt petic de formă irezistibilă în al doilea jumătate de vară, o alergare care are a coincis cuameliorarea considerabilă defensivă. Totuși, aceasta este o echipă tânără și ar putea avea nevoie de încă un sezon înainte de a putea fi considerați câștigători serioși ai Cupei MLS. Nici să nu fii surprins dacă scapă pe tabelă înainte de playoff, deoarece urmează niște meciuri grele.

Același lucru se poate spune și despre Kansas, care se estompează din nou alarmant pe măsură ce sezonul intră. finala sa, la fel ca LA Galaxy, cu o singură victorie în ultimele cinci ieșiri. Concurenții pereni Portland s-au luptat și ei, dar victoriile consecutive asupra Houston și Seattle i-au readus pe curs, iar cotele lor actuale îi fac o perspectivă atrăgătoare.

Seattle Sounders To win the MLS Cup
8.10
Sports Interaction

Există persoane din afară de care să ia în considerare?

Fiecare sezon produce ceva puțin probabil concurenții care ajung în play-off și au un impact mai mare decât se aștepta, iar MLS din acest an are cota sa de persoane din afară pe care pariorii trebuie să ia în considerare.

Montrealul au fost în mare măsură ignorați pre-sezon și încă nu obțin recunoașterea cuvenită, în ciuda faptului că au deținut un loc solid în playoff în Est timp de câteva săptămâni. Apărarea lor este una dintre cele mai puternice din ligă, iar forma lor din iulie a fost remarcabilă. Nicio echipă nu va fi dornică să-i înfrunte în playoff și ar putea fi o echipă cu adevărat periculoasă.

Dacă cauți un preț și mai mare, ai putea face mai rău decât Inter Miami. Long written off, the Herons have started to improve late, thanks to the switch to a 3-4-3 formation and they are only four points off the final playoff spot, with a game in hand over most of their rivals. They have a good chance of getting into the play-offs, and after that, who knows?

Nashville SC Pentru a câștiga Cupa MLS
10.00| ||903
Bet99

Cine va termina cel mai bun marcator MLS

Raul Ruidiaz este lider în topul clasamentului de goluri , și având în vedere că Seattle se așteaptă să intre adânc în playoff, este ușor de înțeles de ce pariorii îl fac favorit la pariurile Ghete de Aur, dar există câteva alternative interesante la cote mai mari.

Una dintre acestea este Gustavo Bou. Argentinianul este la al treilea sezon la New England, dar a fost într-o formă maximă, trăgând în 12 goluri în 21 de apariții, iar dacă Revoluția continuă să marcheze goluri în același ritm, trebuie să fie un candidat în direct pentru Gheata de Aur. Celălalt nume de luat în considerare este Daniel Salloi. Ungurul este cu Kansas din 2016, dar are cel mai bun sezon al său în MLS până în prezent și este deja la doar două goluri mai departe de cel mai bun număr de 14 goluri din 2018.

Raul Ruidiaz Pentru a câștiga Gheata de Aur
7,00
Bodog

Vezi mai joscele mai bune case de pariuri sportive unde poți paria online și să-l alegi pe cel mai potrivit pentru tine:

    Vezi toate site-urile de pariuri sportive