Joacă acum
Vezi toate site-urile de pariuri sportive
2021-22 Stanley Cup Futures: Colorado Remains Atop For Now

2021-22 Stanley Cup Futures: Colorado rămâne pe vârf pentru moment

The 2021-22 NHL Stanley Cup Futures au cunoscut câteva schimbări de la începutul sezonului. Aruncăm o privire mai atentă pe măsură ce Crăciunul se apropie din ce în ce mai mult.

Este incredibil să credem că două luni din sezonulsezonul NHL aproape au trecut și totuși suntem aici. Intră în atenție2021-22 NHL Futures. Aici, la România Sports Betting, aruncăm o privire la unele dintre cele mai recente numere și schimburi.

Stanley Cup Futures par să aibă întotdeauna câteva surprize. S-ar putea să nu fie echipa de top sau două, dar poate alte câteva care vin puțin mai jos în ordinea generală. Din octombrie, au existat câteva schimbări considerabile pe parcurs.

Cu aproape o treime din meciurile din sezonul regulat jucate, haideți să ne aprofundăm câteva dintre numere.

Futures Cupa Stanley 2021-22: Schimbarea este inevitabilă?

Primul lucru observat aruncând o privire laFutures Cupa Stanley 2021-22|| |658 between October and December is this. Change! There are teams that have completely dropped out of the Top 15. One of the most glaring examples are the New York Islanders. Between COVID, the 13-game road trip, and a long losing streak, the Islanders are on the outside looking in. Their odds lengthened from 14.00 to 37.00! Some places have even greater numbers than that.

În contrast, există Flăcările din Calgary. Ei se uitau în exterior și acum sunt în top zece. Cotele lor variază între 17.00 și 19.00. Pornirea lor fierbinte, împreună cu unele porniri cool ale altora, au trimis cifrele într-un fel de spirală.

Colorado, Tampa Bay, Florida, Vegas și Toronto conduc în prezent drumul cu o jumătate de duzină de echipe nu prea departe. Parodia a ajuns acolo unde din nou favoriții sunt strâns. Iată primele 15 echipe actuale din 10 decembrie 2021.

NHL Stanley Cup FuturesSports InteractionBet99Bodog
Colorado Avalanche7,727,607,65
Toronto Maple Leafs9,009,609,50
Florida Panthers9,008,609,50
Tampa Bay Lightning10,00 9.0010.00
Vegas Golden Knights10.009.4010.00
Edmonton Oilers12.0017.0014.00
Carolina Hurricanes14.00 14.0015.00
Washington Capitals15.0014.0015.00
Minnesota Wild15.0014,0015,00
Flacări din Calgary17,0019,0020,00
Boston Bruins19.0018.0018.00
New York Rangers20.0018.0019.00
Dallas Stars28.0026.0028.00
Winnipeg Jets28,0035,0030,00
Pittsburgh Penguins30,0028,0030,00

Selectii sportive gratuite pot fi întotdeauna dificile. Anul acesta nu face excepție deoarecenumerele, ca și vremurile, se schimbă. Așa că să ne uităm la unele viitoare.

Colorado Avalanche Menține marja subțire de ras în Stanley Cup Futures

În poarta tuturor pronosticelor,Colorado Avalanche rămân în vârful || |742Stanley Cup Futures pentru sezonul 2021-22. Se poate vedea de ce, în ciuda recordului lor timpuriu, ei au fost favoriți de când Tampa Bay a câștigat Cupa Stanley în sezonul trecut. Este acea infracțiune. Colorado are o medie de 4,29 goluri pe meci. Cu toate acestea, începutul lor este de doar o jumătate de duzină peste .500. Acest lucru, combinat cu accidentările, a dus lacotele lor s-au prelungit de la aproximativ 6.00 la aproape 8.00.

Jucători precum Nazem Kadri și Cale Makar au contribuit la atenuarea loviturii. pierzându-l pe Nathan MacKinnon de mai multe ori. De fapt, MacKinnon a lovit din nou la momentul presării. Starea lui de joc era necunoscută până săptămâna viitoare.

Darcy Kuemper nu a oferit portarul care se aștepta să facă din Colorado și mai mult favorit înStanley Cup Futures. Apărarea lui Colorado joacă o afacere bună în partea ofensivă, ceea ce poate lăsa un portar vulnerabil. Între adaptare și câteva accidentări, Kuemper nu s-a bucurat de cea mai lină tranziție.

Din fericire, Minnesota Wild, chiar și cu o serie lungă de victorii, sunt încă cu aproximativ șapte puncte mai sus în clasament. Aceasta nu este o marjă prea mare. Oddsmakers încă preferă Avalanșa atunci când este sănătos, dar ușa a fost deschisă de alte echipe. Cine altcineva ar putea câștigaStanley Cup?

Florida Panthers fac un mare salt în Stanley Cup Futures

TheFlorida Panthers au ajuns într-un loc bun înStanley Cup Futures. Când ne uităm la cele mai recenteCote la pariuri la Cupa Stanley, Florida este una dintre echipele care au făcut un salt mare. Aceasta este o echipă construită cu profunzime în minte. Ei au doi portari titulari, practic, în Serghei Bobrovsky și Spencer Knight. În extrasezon, Florida avea 25 de jucători sub contract, dar încă avea spațiu pentru plafonul salarial. Asta este aproape nemaiauzit.

În afară de asta, Florida conduce NHL la momentul presării cu 38 de puncte printr-un record de 17-4-4. Panthers au fost al șaptelea la șansele cuprinse între 17.00 și 19.00 în octombrie. În prezent, cele mai bune numere sunt în jur de 9.50, în timp ce majoritatea le au mai aproape de 9.00.

Unii uită că chiar și sezonul trecut, Florida a provocat cel mai bun record din NHL. Se așteaptă să facă acest lucru din nou. Cu un14-1 record acasă, Panthers trebuie doar să fure câteva jocuri de drum pe ici pe colo. Acesta va fi singurul lor semn de întrebare în timpul playoff-urilor. Chiar dacă Joel Quenneville trebuie să cedeze locul lui Andrew Brunette, puține s-au schimbat.

Dar Vegas, Toronto sau chiar Tampa Bay?

Aceasta este locul unde începe cu adevărat dezbaterea.Tampa Bay Lightning sunt de două ori campioni în apărare dintr-un motiv. Din nou, Bolts joacă fără Nikita Kucherov. Rusul se poate întoarce chiar înainte sau după Pauza Olimpică. În orice caz, Tampa se poate menține, în ciuda accidentărilor, din cauza adâncimii și a portarului lui Andrei Vasilevski.

The Vegas Golden Knights întotdeauna se rezumă la consecvența greșelii la goluri consistente. În acest moment, îl primesc, motiv pentru care sunt o echipă de monitorizat. Cu Max Pacioretty și Mark Stone ancorând infracțiunea, fiți atenți!

Apoi, existăToronto Maple Leafs. Cea mai bună echipă a României din sezonul regulat are un semn de întrebare uriaș. Prima rundă! Uită-te la ce s-a întâmplat cu Montreal Canadiens anul trecut. Destul spus.

Există alte echipe(e) pe radar?

Răspunsul este poate. Echipele întotdeaunapândesc pe radar. Fii cu ochii peMinnesota Wild. Ei ar putea deveni iubiti de pariuri sportive pe măsură ce 2022 merge mai departe.

Minnesota Wild Pentru a învinge BC Lions
15.00
Sports Interaction

Actualizarea noastră 2021- 22 Stanley Cup Pick

Colorado Avalanche rămâne alegerea noastră de Stanley Cup în acest moment.

Colorado Avalanhe Pentru a câștiga Stanley Cup Cupa
7,72
Sports Interaction

Nu uitați să consultați acestesite-uri de pariuri NHL pe măsură ce sezonul continuă.

    Vezi toate site-urile de pariuri sportive