Responsible Gambling Council
Vezi toate site-urile de pariuri sportive
NBA: Nets Favoured To Win 2021-22 NBA Title

NBA: Nets favorizat să câștige Titlul NBA 2021-22

Hai să aruncăm o privire laSelecțiile viitoare ale sezonului NBA 2021/22.

Campionatul NBA 2022 Predicții de pariuri

Brooklyn Nets au adunat o gamă plină de stele pentru a merge după uncampionatul NBA în sezonul 2020-21. Kyrie Irving și Kevin Durant i-au adăugat pe James Harden și Blake Griffin, punând patruNBA All-Stars printre cei cinci inițiali. Cu toate acestea, cele mai bine puse planuri nu au dat rezultate. Accidentările l-au încetinit pe Harden și Irving și Brooklyn au pierdut o serie de șapte meciuri în runda a doua în fața eventualuluicampion NBA Milwaukee Bucks. Nets sunt cei 3.00 favoriți pentru a câștiga titlul NBA 2021-22.

  • Brooklyn Nets sunt 3.00 favoriți pentru a câștiga titlul NBA 2021-22
  • Campionul actual Milwaukee Bucks sunt a treia alegere de pariuri la cota de 10.00
  • Pe locul patru la 14.00 se află Golden State Warriors, care au jucat în cinci din ultimele șapte finale NBA

Milwaukee Bucks au încheiat un 50- an titlu secetă. Bucks i-au învins pe Phoenix Suns în șase jocuri pentru a câștiga finala NBA. A fost primul campionat din MilwaukeeNBA din 1970-71.

EchipăComeOn10BetBodog
Brooklyn Nets3.003,004,00
Los Angeles Lakers6,256,256,50
Milwaukee Bucks10,0010,009,00
Golden State Warriors 14.0014.0013.00
Phoenix Suns14.0014.0016.00
Utah Jazz15.0015.0019.00
Los Angeles Clippers 17.0017.0019.00
Philadelphia 76ers17.0017.0019.00

Pepiața futures NBA pentru sezonul 2021-22, care a fost postat la câteva momente după ce Bucks au început să spargă dopuri de șampanie, Brooklyn Nets sunt cei care sunt creta pentrucaptura coroana NBA 2021-22. Brooklyn a fost depășit de Milwaukee într-o rundă a doua de șapte meciuri.Playoff NBA seria.

 Nets nu au avut niciodată a câștigat unTitlu NBA. Ei au câștigatcampionatul final în istoria ABA în 1975-75, cu puțin timp înainte caNBA și ABA să fuzioneze. Poate că Brooklyn poate lua o lecție din drumul pe care l-au parcurs Bucks până la titlul lor. Milwaukee a pierdut în fața Toronto Raptors înfinala Conferinței de Est 2018-19. Sezonul trecut, au fost uimiți de Miami Heat în runda de deschidere a playoff-urilor NBA.

Estul nu a mai produs succesivicampioni NBA de atunci Heat a câștigat titluri consecutive în 2011-12 și 2012-13.

Să ne uităm la cei mai buni concurenți și la pretenții, precum și la câteva pariuri de valoare care merită luate în considerare.

Brooklyn Nets

Dacă Irving și Harden ar fi rămas sănătoși, poate că ar fi fostMrețele în loc de Bucks cei care nu au primit oprit în drum spre un campionat. Chiar și cu două treimi din cei trei cei mari bolnavi, Brooklyn încă aproape că a eliminat Milwaukee.

Cu Harden, Irving și Durant sănătos, Nets vor fi întotdeaunaechipa de învins. Cu toate acestea, păstrarea intacte pe toate trei s-a dovedit a fi o provocare.

Los Angeles Lakers

Leziunile au afectat, de asemenea, sezonul 2020-21 alapărare. campioni. Atât LeBron James, cât și Anthony Davis s-au aflat într-o infirmerie în afara bolii pe tot parcursul sezonului.

A fost o singură dată, sau la vârsta de 36 de ani, autoate acele runde din playoff| ||765 taken a toll on LeBron's body?

Milwaukee Bucks

Castigul a doua la rand este greu in orice sport. Tampa Bay Lightning tocmai a făcut-o în NHL. Se întâmplămai frecvent în NBA. Golden State a făcut-o în 2017-18. Lakers au câștigat de fapt trei la rând în perioada 2000-2002.

Atâta timp cât îl au pe grecul Freak, Giannis Antetokounmpo, Bucks vor intra mereu cu o șansă.

Golden State Warriors

La un an după ce au ratat play-off-ul, Warriorss-au luptat înapoi la jocul postsezon, câștigând un loc în jocurile play-in.|| |787

Steph Curry is still among the elite players in the NBA but Golden State still seems a long way from being ready to go back to the Finalele NBA.| ||791

Dallas Mavericks

Gardul Luka Doncic este pe punctul de a câștiga unPremiul MVP NBA. Proprietarul lui Mavericks, Mark Cuban, nu se teme să fie îndrăzneț în căutarea victoriilor.

Speculațiile sunt căDallas va face ceva mare acest extrasezon. Ei Mavs au fost legați de gardianul Washington Wizards Bradley Beal în zvonuri comerciale.

Toronto Raptors

Câmpionii NBA 2018-2019Campionii NBA 2018-19 went through a difficult season in 2020-21. COVID-19 forced the Raptors to relocate to play all their home games in Tampa Bay's Amalie Arena. Several players endured a downturn in numbers.

Toronto este bine antrenat de Nick Nurse. Chiar dacă gardianul Kyle Lowry merge mai departe, ei încă mai aumult talent la dispoziția lor în Pascal Siakam, Chris Boucher, Fred VanVleet și OG Anunoby. Venind acasă la Toronto, la acest preț, Raptors merită cu siguranță o privire.

Unde să pariezi pe sezonul NBA 2021-22?

Există un număr de lideri || |826online betting sites care le vor oferi pariorilor șansa de a paria pejocuri NBA, recuzită, futures și linii de premii pentru sezonul 2021. Cel mai bun pariu pe care îl puteți face este să căutați în avans și să căutați oferta potrivită înainte de a vă alătura uneia dintre aceste case de pariuri sportive. VerificațiInteracțiune sportivă șiBet99 ca exemple.

Ofertele de bonus de înscrieresignup bonus offers care există pe toate aceste site-uri recomandate se vor dovedi avantajoase pentru parior. Și din moment ce veți obține o ofertă bună oriunde ați merge, de ce nuconsultați mai multe site-uri și găsiți cea mai potrivită pentru nevoile dvs.?

Vrei unprimul pariu fără risc ca bonus de înscriere? Poate că unbonus fără depunere este atrăgător. Sau poate că pur și simplu vă place senzația de numerar rece și greu din contul dvs. și doriți să alegeți unbonus la prima depunere egal. Indiferent de opțiunea pe care o alegeți, sunteți deja un câștigător.

Nu uitați că jucătorii noi și clienții care revin sunteligibili pentru bonusuri mai bune atunci când depun folosind Bitcoin . De asemenea, profitați desfaturile pentru pariuri oferite de aceste site-uri pentru a-i ajuta pe noii veniți să se aclimatizeze la pariuri sportive.

Vezi mai jostop sportsbooks unde poți să pariezi online și să-l alegi pe cel potrivit pentru tine:

    Vezi toate site-urile de pariuri sportive