Vezi toate site-urile de pariuri sportive

Cote NASCAR 2021

Cote NASCAR sunt actualizate regulat la RomâniaSportsBetting. Aruncă o privire la cotele disponibile în prezent mai jos.

  • Joacă online acum
    Betway Recenzie
    BONUS 300$
  • Cote pentru câștigătorii Cupei NASCAR 2022

    Cote pentru câștigătorii Cupei NASCAR 2022Cote pentru câștigătorii Cupei NASCAR 2022| ||645 and will adjust as soon as the marșuri spre finalul său. Cotele pentru câștigătorii Cupei NASCAR 2022 au fost actualizate ultima dată pe 21 decembrie 2021:

    PowerPlayBet99Sports Interaction
    Denny Hamlin7,508,007,50
    Chase Elliot11,0011,0011,00
    Kyle Larson11,0011,0011,00
    William Byron13,0013,0013.00
    Joey Logano13.0013.0013.00
    Ryan Blaney13,0012,0013,00
    Brad Keselowski17,0018,0017.00

  • Joacă online acum
    Interacțiune sportivă Recenzie
    BONUS 500$
  •  

    Kyle Larson Pentru a câștiga Campionatul NASCAR 2022
    11.00
    Bet99

     
    https://images.bonusuricasedepariuri.info/0312c505-ac6f-435b-8cdc-8703fe247774/-/crop/372x440/326,0/-/resize/1020x/-/format/jpeg/-/format/auto/-/quality/lightest/-/stretch/off/
    https://images.bonusuricasedepariuri.info/414c5857-963f-4496-9f0a-32fa4ad1dacf/-/crop/372x440/326,0/-/resize/1020x/-/format/jpeg/-/format/auto/-/quality/lightest/-/stretch/off/
    https://images.bonusuricasedepariuri.info/cc97382b-8668-4438-9661-54e55d0e0183/-/crop/372x440/326,0/-/resize/1020x/-/format/jpeg/-/format/auto/-/quality/lightest/-/stretch/off/
      https://images.bonusuricasedepariuri.info/0312c505-ac6f-435b-8cdc-8703fe247774/-/crop/372x440/326,0/-/resize/1020x/-/format/jpeg/-/format/auto/-/quality/lightest/-/stretch/off/
      Cote și perspective pentru pariuri pe motorsport || |751
      Find out more here right here
      Citește mai multe
      https://images.bonusuricasedepariuri.info/414c5857-963f-4496-9f0a-32fa4ad1dacf/-/crop/372x440/326,0/-/resize/1020x/-/format/jpeg/-/format/auto/-/quality/lightest/-/stretch/off/
      Formula 1: Cote pentru pariuri sportive 2021
      For all the latest updates and team news
      Citiți mai multe
      https://images.bonusuricasedepariuri.info/cc97382b-8668-4438-9661-54e55d0e0183/-/crop/372x440/326,0/-/resize/1020x/-/format/jpeg/-/format/auto/-/quality/lightest/-/stretch/off/
      Cote de pariere Moto GP 2021
      Complet acoperire a caselor de pariuri și a cotelor
      Citește mai mult

    Selecții NASCAR gratuite 2022

    Este un sezon lung și orice altceva se poate întâmpla, dar aici suntcele mai bune alegeri gratuite NASCAR ale piloților care îi plac cel mai mult Ely să devină Campionul 2022!

     
    • Kyle Busch (6.00)

      Busch rămâne favoritul pentru a câștiga titlul, și este greu să pariezi împotriva unuia dintre cei mai consecvenți piloți ai generației sale . Busch este actualul campion în apărare, precum și câștigătorul Cupei 2015 și a terminat pe locul al treilea în 2016 și al doilea în 2017. De asemenea, a terminat pe locul patru în 2018. Indiferent de locul în care termină, puteți banca el va fi printre concurenți pe măsură ce sezonul se apropie de sfârșit.

    • Brad Keselowski (13.00)

      Campionul din 2012 a avut o perioadă dificilă să revină în vârf. Între accidente, accidentări și tot felul de controverse, Keselowski rămâne cel puțin un candidat în top-10. El a urcat în clasament datorită unei demonstrații puternice până acum, în care a acumulat câteva victorii și clasamente în top-5.

    • Joey Logano (10.00)

      Logano este în spatele lui Busch la puncte și termină constant în primele cinci. Istoria poate fi împotriva repetării lui, dar el ar trebui să fie al doilea favorit în spatele lui Busch, iar la acest preț, poți alege alegeri mai proaste.

    • Martin Truex Jr. (6.00)

      Truex a izbucnit în mare măsură în 2017, când a devenit atât campion din Cup Series, cât și campion în sezonul regulat, împreună cu câștigarea premiului ESPY 2018 pentru cel mai bun șofer. Încă merită sprijinit, deoarece acum face parte din echipa de top Joe Gibbs Racing.

       

    Cele mai bune case de pariuri sportive pentru Nascar

    Dacă ai o bănuială solidă cu privire la cineva, nu pe această listă, mergi laone of these casete sportive.Primiți un bonus gratuit de înscriere împreună cu un serviciu excelent pentru clienți. Jocul este rapid și ușor. Vă recomandăm să ne verificați recenziile și apoi să depuneți la câteva cărți pentru a vă ajuta când faceți cumpărături pentru cele mai bune prețuri.

      Vedeți toate site-urile de pariuri sportive

      Programul NASCAR 2022

      2022 NASCAR va începe înfebruarie. Am compilat mai jos programul pentru Campionatul NASCAR 2020, aruncați o privire

      Programul seriei NASCAR Playoff Datele 2020
      Daytona 500 19 februarie
       Pennzoil 400 prezentat de Jiffy Lube | |1310 March 5
      Ipoteca Ruoff 400 12 martie
      Marele Premiu EchoPark Texas 400 26 martie
      Blue-Emu 500 8 aprilie
      Food City Dirt 16 aprilie
      GEICO 400 April 23
      Buschy McBusch 400 14 mai
      All-Star 21 mai
      Coca -Cola 600 28 mai
      WWTR la Gateway 4 iunie
      Toyota Save Mart 350 Iunie 11
      Ally 400 25 iunie
      Federated Auto Parts 400 13 august
      Coke Zero Sugar 400 Aug ust 26
      Cook Out Southern 500 3 septembrie
      Hollywood Casino 400 10 septembrie
      Bass Pro Shops Night Race 16 septembrie
      YellaWood 500 1 octombrie
      Bank of America Roval 400 octombrie 8
      South Point 400 15 octombrie
      Xfinity 500 29 octombrie
      Nascar Cup Series Championship| ||1436 November 5

      Odată ce circuitul sezonului regulat se încheie - Pariați pe o acțiune fantastică de curse de playoff!

      Cote Nascar Daytona

      Deschiderea urmăririi campionatului, Daytona 500 s-a încheiat pe 17 februarie 2019 și a fost câștigat de Denny Hamlin. Hamlin a avut +1100 în cota NASCAR pentru a câștiga Daytona 500. Co-favoriții Joey Logano (+800) și Brad Keselowski (+800) au terminat pe locul 4 și, respectiv, pe 12 în această cursă de renume mondial. Iată câștigătorii fiecărei curse Monster Energy NASCAR Cup Championship din 2019.

      Teams and Drivers 2021

      2021 Monster Energy NASCAR Cup Series include 15 echipe și 32 de piloți care se confruntă cu mașini Ford, Chevrolet și Toyota. Joey Logano, unul dintre cei trei piloți ai echipei Penske, intră în serie ca campion NASCAR în curs:

      Numărul mașinii și șoferii   2022 Echipa
      00 - Landon Cassill StarCom Racing
      1 - Kurt Busch Chip Ganassi Racing
      2 - Brad Keselowski Echipa Penske
      3 - Austin Dillon Richard Childress Racing
      4 - Kevin Harvick Stewart-Haas Racing
      6 - Ryan Newman Roush Fenway Racing
      8 - Daniel Hemric Richard Childress Racing
      9 - Chase Elliott Hendrick Motorsports
      10 - Aric Almirola Stewart-Haas Racing
      11 - Denny Hamlin Joe Gibbs Racing
      12 - Ryan Blaney Echipa Pensky
      13 - Ty Dillon Germain Racing
      14 - Clint Bowyer Stewart-Haas Racing
      17 - Ricky Stenhouse Jr. Roush Fenway Racing
      18 - Kyle Busch Joe Gibbs Curse
      19 - Martin Truex Jr. Joe Gibbs Racing
      20 - Erik Jones Joe Gibbs Racing
      21 - Paul Manard Wood Brothers Racing
      22 - Joey Logano Echipa Penske
      24 - William Byron Hendrick Motorsports
      32 - Corey Lajoie Go FAS Racing
      34 - Micha el McDowell Front Row Motorsports
      36 - Matt Tiffr Front Row Motorsports
      37 - Chris Buescher JTG Daugherty Racing
      38 - David Ragan Front Row Motorsports
      41 - Daniel Suarez Stewart-Hass Racing
      42 - Kyle Larson Chip Ganassi Racing
      43 - Bubba Wallace Richard Petty Motorsports
      47 - Ryan Preece JTG Daugherty Racing
      48 - Jimmie Johnson Hendrick Motorsports
      88 - Alex Bowman Hendrick Motorsports
      95 - Matt DiBenedetto Leavine Family Racing

      Cum se citesc cotele NASCAR pentru fiecare cursă

      În timp ce fiecare Grand Prix NASCAR este diferit , cotele NASCAR Vegas nu se schimbă prea des. Vom vedea cote diferite, dar formatele rămân aceleași, ca oricare altacote de sport cu motor. Iată cum se citește cotele Nascar:

      Cote Nascar Moneyline

      Linia monetară este când pariezi cine câștigă, direct. Cotele sunt traduse din probabilitatea de câștig a fiecărui pilot. Ele se manifestă de obicei în trei formate diferite: 

      American:

      Acesta este formatul standard al liniei monetare. Aceste cote apar fie ca un număr minus, cum ar fi „-130” (favorite), fie ca un număr plus, cum ar fi „+110” (defavorizate). Cifrele se bazează pe un pariu de 100 USD.

      În cazul unui număr minus, arată cât de mult pariezi pentru a câștiga 100 USD, în timp ce un număr plus arată cât câștigi atunci când pariezi 100 USD.

      Pentru a calcula câștigurile potențiale, utilizați această formulă:

        Numere plus:

        Cote zecimale (europene):

        Cote fracționale ( Britanic):

      •  

        • Miri / Cote x 100 
        • ex. -300 de favorit pentru a câștiga și pariați 500,00 USD
        • 500 / 300 x 100 = 166,67 USD (câștiguri potențiale)
        • (Pariul x Cote) / 100 
        • ex. A +110 defavorizați pentru a câștiga și pariezi 200,00 USD
        • (200 x 110) / 100 = 220,00 USD (câștigurile tale potențiale)
      • Acesta este formatul popular în România și spre deosebire de cotele monetare , aceste cote sunt mai simple și este mai ușor să calculați rentabilitatea unui pariu.

        Pentru a calcula câștigurile potențiale, utilizați această formulă:

        • (Pariul x Cote) - Pariul | ||1728
        • e.g. Dacă șoferul are 2,25 pentru a câștiga și pariați 150,00 USD 
        • (150 x 2,25) = 337,50 - 150,00 = 187,50 USD (potenţialul tău câștig)

        Șansele zecimale reprezintă câștigurile totale inclusiv pariul (care este returnat după fiecare pariu reușit).

       

      Rezultatele NASCAR 2022

      Vom urmări toată acțiunea de la evenimentele sezonului, inclusiv curse precum Darlington 400, Daytona 500, Pennzoil 400 și Daytona Busch Clash.

      Campionii din toate timpurile NASCAR Cup Series|| |1748

      In 70 years, NASCAR has featured countless races and hundreds of champions. Dar dintre toate competițiile, Monster Energy NASCAR Cup Series (MENCS), mai bine cunoscută drept „Cup Series” este cea mai prestigioasă.

      Ratată și încă ținută în mare stima, regretatul mare Dale Earnhardt, ( în imagine) a fost unul dintre cei mai de succes piloți din istoria NASCAR. „Intimidatorul” a acumulat 76 de victorii serii de cupe - plus șapte campionate generale în timpul carierei sale.

       

      Campionii NASCAR din toate timpurile 

      Anul Pilot (nr. victorie)
      2021 Kyle Larson
      2020 Chase Elliot
      2019 Kyle Busch
      2018 Joey Lugano
      2017 Martin Truex Jr.
      2016 Jimmie Johnson (7)
      2015 Kyle Busch
      2014 Kevin Harvick
      2013 Jimmie Johnson (6)
      2012 Brad Keselowski
      2011 Tony Stewart (3)
      2010 Jimmie Johnson (5)
      2009 Jimmie Johnson (4)
      2008 Jimmie Johnson (3)
      2007 Jimmie Johnson (2)
      2006 Jimmie Johnson (1)
      2005 Tony Stewart (2)
      2004 Kurt Busch
      2003 Matt Kenseth
      2002 Tony Stewart (1)
      2001 Jeff Gordon (4)
      2000 Bobby Labonte
      1999 Dale Jerrett
      1998 Jeff Gor don (3)
      1997 Jeff Gordon (2)
      1996 Terry Labonte (2)
      1995 Jeff Gordon (1)
      1994 Dale Earnhardt (7)
      1993 Dale Earnhardt (6)
      1992 Alan Kulwicki
      1991 Dale Earnhardt (5)
      1990| ||1959 Dale Earnhardt (4)
      1989 Rusty Wallace
      1988 Bill Elliott
      1987 Dale Earnhardt (3)
      1986 Dale Earnhardt (2)
      1985 Darrell Waltrip (3)
      1984 Terry Labonte (1)
      1983 Bobby Allison
      1982 Darrell Waltrip (2)
      1981 Darrell Waltrip (1)
      1980 Dale Earnhardt ( 1)
      1979 Richard Petty (7)
      1978 Cale Yarborough (3)
      1977 Cale Yarborough (2)
      1976 Cale Yarborough (1)
      1975 Richard Petty ( 6)
      1974 Richard Petty (5)
      1 973 Benny Parsons
      1972 Richard Petty (4)
      1971 Richard Petty (3)
      1970 Bobby Isaac
      1969 David Pearson (3)
      1968 David Pearson (2)
      1967 Richard Petty (2)
      1966 David Pearson (1)
      1965 Ned Jarrett (2)
      1964 Richard Petty (1)
      1963 Joe Weatherly (2)
      1962 Joe Weatherly (1)
      1961 Ned Jarrett (1)
      1960 Rex White
      1959 Lee Petty (3)
      1958 Lee Petty (2)
      1957 Buck Baker (2)
      1956 Buck Baker (1)
      1955 Tim Flock (2)
      1954 Lee Petty (1)
      1953 Herb Thomas (2)
      1952 Tim Flock (1)
      1951 Herb Thomas (1)
      1950 Bill Rexford
      1949 Red Byron